Детский парк празднования дней рождений в Полтаве
Отпразднуем ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ вместе!

Перезвоните мне

Телефоны:
(066) 811 60 60
(096) 011 60 60
27.09.2017 14:24 179

ДЕНЬ ЗНАНЬ (1 вересня)

ДЕНЬ ЗНАНЬ (1 вересня)
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Вітаємо Вас з днем знань – з 1 вересня! Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Як все ж таки ми відмітили День знань? Дуже-дуже-дуже круто) 
Святкова програма для всіх гостей, виступи найкращих колективів, безкоштовні майстер-класи для всіх охочих, круті розваги та конкурси для діток... навіть дорослим знайшли конкурси! Розіграші призів та подарунків від наших партнерів! А під кінець величезний безкоштовний смачний торт всім-всім!)
До речі було визначено переможця розіграшу "Велоліто"! Дівчинка навіть і не сподівалася піти додому з таким чудовим велосипедом!) 
Особлива подяка нашим партнерам: 
- Ласунка
- Львівська кав'ярня
- Сімба
- Козуб
- Габбі
- Коровай
Дитяча Планета знає як правильно заохотити діточок до навчання, адже це свято було саме для них! Вітаємо всіх хто пішов до школи, особливо першокласників! Будьте розумничками та навчайтесь гарно)) 
Приходьте на наші свята ще!)

Предстоящее

Лютий 2018
01.02.2018 17:45 352


Детали

Присоединяйтесь

Детский парк празднования дней рождений в Полтаве
Отпраздуем ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ вместе!


Copyright © 2017. All rights reserved.     [   D-Art Studio   ]